• Asta 1
<< Lotto 572 - Carlo Felice ...   Lotto 574 - Carlo Felice ... >>

Lotto 573 - Asta 1

Base d'asta:
1.300,00 EUR
1.700,00 EUR

Carlo Felice (1821-1831) 5 Lire 1830 T L - Nomisma 573 AG Bellissima patina.

Grading/Stato: FDC

Stato lotto: