Lot 1249

Umberto I Colonia Eritrea (1878-1900) 2 Lire 1896 - Nomisma 1040 (g 9,96) AG R - SPL-FDC

Price:
484,00 €

Description

Umberto I Colonia Eritrea (1878-1900) 2 Lire 1896 - Nomisma 1040 (g 9,96) AG R

Grading/Status: SPL-FDC