• Asta 1
<< Lotto 562 - Vittorio ...   Lotto 564 - Carlo Emanuele ... >>

Lotto 563 - Asta 1

Base d'asta:
150,00 EUR
0,00 EUR

Carlo Emanuele IV (1796-1802) Soldo 1797 - Nomisma 490 MI (g 1,95)

Grading/Stato: SPL-FDC

Stato lotto: