• 14 AUSTRALIA Vittoria (1837-1901) Sterlina 1888 M - S. 3867B AU
<< Lotto 13 - AUSTRALIA ...   Lotto 15 - AUSTRALIA ... >>

Lotto 14 - Asta 2

Base d'asta:
350,00 EUR
350,00 EUR

AUSTRALIA Vittoria (1837-1901) Sterlina 1888 M - S. 3867B AU

Grading/Stato: BB/qSPL

Tempo rimanente:
Offerta minima:
360,00 EUR