<< Lotto 2 - ALBANIA Amet ...   Lotto 4 - ALBANIA Amet ... >>

Lotto 3 - Asta 2

Base d'asta:
1.200,00 EUR
1.300,00 EUR

ALBANIA Amet Zogu (1925-1939) 20 Franga 1937 R - Varesi 191 AU R

Grading/Stato: SPL-FDC

Tempo rimanente:
Offerta minima:
1.400,00 EUR