Monete estere - Asta E-Live 2

URUGUAY Peso 1917 - KM ...

Lotto 451

URUGUAY Peso 1917 - KM 23 AG (g 25,13) Minimi colpetti al bordo - SPL/SPL+

Base d'asta:

VENEZUELA 20 Bolivares ...

Lotto 452

VENEZUELA 20 Bolivares 1910 - Y 32 (g 6,42) AU - BB-SPL

Base d'asta:

YEMEN 75 Riyals 1975 - ...

YEMEN 75 Riyals 1975 - KM 21 AU (g 13,69)

Lotto 453

YEMEN 75 Riyals 1975 - KM 21 AU (g 13,69) - FS

Base d'asta: