• Auction 2
<< Lot 813 - PARMA ...   Lot 815 - PARMA ... >>

Lot 814 - Auction 2

200,00 EUR
0,00 EUR

PARMA Carlo di Borbone (1731-1737) Carlino 1731 - MIR 1055 AG (g 2,05) RR

Grading/Status: qSPL/BB

Bids

Lot status:
Auction closed